page view image

EARLYBIRD TILBUD Sesongkort HØST 2023

Information
event image

Earlybird-tilbud på sesongkort frem til første konsert 13. september! Programmet er et smykke med perler av konserter på rekke og rad. 


PROGRAM HØST 2023:


Onsdag 13.september / kl.20:15 / Flasken

Knut Reiersrud Solo

Knut Reiersrud – gitarer



Onsdag 20.september / kl.20:15 / Flasken

70 x 4

Vidar Johanssen - saksofoner, Erling Aksdal - piano, Sigurd Ulveset - kontrabass, Tom Olstad - trommer



Lørdag 23.september / kl.14:15 / Flasken

Barnekonsert: Riti Ritmo

Mariama Ndure - vokal, Caroline Wallace - vokal, Lius Baruch - perkusjon, gitar



Lørdag 30.september / kl.20:15 / Flasken

Arild Andersen Group

Arild Andersen - kontrabass, Marius Neset - tenor og sopran saksofoner, Helge Lien - piano, Håkon Mjåset Johansen - trommer



Lørdag 14.oktober / Kl.1415 / Flasken

Familiekonsert: Fliflet Hamre Energiforsyning + Rolf Erik Nystrøm

Gabriel Fiflet - trekkspill, Ole Hamre - trommer, Rolf Erik Nystrøm - saksofoner



Onsdag 18.oktober / kl.20:15 / Flasken

KÖök 5

Per Oddvar Johansen, Morten Qvenild, Marius Gjersø, Stian Larsen, Jørn Erik Ahlsen Alkanger



Onsdag 1.november / kl.20:15 / Flasken

Georg Reiss Kvartett

Georg Reiss - klarinett, David Skinner - piano, Stig Hvalryg - kontrabass, Marcus Lewin - trommer



Onsdag 8.november / kl.20:15 / Flasken

Tuva Halse Quintet

Tuva Halse - fiolin, komposisjoner, Oscar Andreas Haug – trompet, Benjamín Gísli Einarsson – piano, Gard Kronborg – bass, Øyvind Leite – trommer



Lørdag 11.november / kl.14:15 / Flasken

Barnekonsert: Mr Ping

Knut Lothe - trommer og mer


Onsdag 15.november / kl.20:15 / Flasken

The Source

Øyvind Brække - trombone, Trygve Seim - saksofoner, Mats Eilertsen - bass, Per Oddvar Johansen - trommer


Lørdag 18.november / Kl 18:15 / Skoklefall Kirke

Erlend Apneseth Trio med Maja Ratkje

Erlend Apneseth – hardingfele, Stephan Meidell – gitar og elektronikk, Øyvind Hegg-Lunde - trommer og perkusjon, Maja Ratkje - vokal og elektronikk



Lørsdag 9.desember / kl.18:00 / Galleri Vanntårnet

Elin Rosseland / Johannes Eick duo

Elin Rosseland - vokal, Johannes Eick - kontrabass



Fredag 15.desember / kveld / Flasken

Jazzklubbens julejam

Musikere: TBA

In der Saisonkarte sind folgende Veranstaltungen inbegriffen

Knut Reiersrud solo

Mittwoch, 13. September 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
70x4

Mittwoch, 20. September 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
Barnekonsert - Riti Ritimo

Samstag, 23. September 2023, 14:15 Uhr @ Flasken
Arild Andersen Group

Samstag, 30. September 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
Ausverkauft
Familiekonsert: Fliflet Hamre Energiforsyning + Rolf Erik Nystrøm

Samstag, 14. Oktober 2023, 14:15 Uhr @ Flasken
köök 5

Mittwoch, 18. Oktober 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
Georg Reiss Kvartett

Mittwoch, 01. November 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
Tuva Halse Quintet

Mittwoch, 08. November 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
Barnekonsert - Mr. Ping

Samstag, 11. November 2023, 14:15 Uhr @ Flasken
The Source

Mittwoch, 15. November 2023, 20:15 Uhr @ Flasken
Erlend Apneseth Trio med Maja Ratkje

Samstag, 18. November 2023, 18:15 Uhr @ Skoklefall kirke
Elin Rosseland / Johannes Eick duo

Samstag, 09. Dezember 2023, 18:00 Uhr @ Vanntårnet
Jazzklubbens Julejam

Freitag, 15. Dezember 2023, 20:15 Uhr @ Flasken